Wojciech Pietrusiewicz

Wojciech Pietrusiewicz

Ukończyłem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1997 roku. Już w czasie studiów szczególnie interesowała mnie chirurgia. Po studiach doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinice Weterynaryjnej Lancet, z którą jestem związany do dziś.

W 2004 roku, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ukończyłem podyplomowe studia specjalizacyjne z chirurgii i od tego czasu posiadam tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Jestem certyfikowanym lekarzem weterynarii w zakresie terapii ORTHOKINE, IRAP , stosowanej w leczeniu zwyrodnień stawów oraz kręgosłupa.

W Klinice Lancet konsultuję pacjentów ortopedycznych, neurologicznych oraz wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej i twardej.

Moją pasją jest jeździectwo, od 1994 roku jestem instruktorem jazdy konnej. Zdarzało mi się również próbować sił jako zawodnik w zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody. Od lat jestem związany z jednym z podwarszawskich klubów jeździeckich, gdzie do dziś prowadzę zajęcia w szkółce jeździeckiej.Przeczytaj więcej artykułów
i dowiedz się co u nas słychać

AKTUALNOŚCI

JAK MOŻEMY POMÓC

W naszej klinice wykonujemy bardzo szeroki zakres usług, bo współpracujemy z kadra doświadczonych lekarzy i techników oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.

USŁUGI