Magdalena Kraińska-Łosek

Magdalena Kraińska-Łosek

W 2012 roku ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie. Zaraz po studiach rozpoczęłam pracę w całodobowej Klinice – Lubelskie Centrum Małych Zwierząt w Lublinie, gdzie zajmowałam się chirurgią, medycyną regeneracyjną, onkologią oraz interną. Jestem certyfikowanym lekarzem w zakresie terapii ORTHOKINE, IRAP , stosowanej w leczeniu zwyrodnień stawów oraz kręgosłupa. Swoją wiedzę stale poszerzam, biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach medycznych.

Od października 2016 roku rozpoczęłam studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Klinice Lancet konsultuję pacjentów nefrologicznych i urologicznych, wykonuję operacje chirurgiczne w obrębie całej jamy brzusznej ze szczególnym uwzględnieniem tematyki urologicznej  oraz przeprowadzam zabiegi hemodializy. We współpracy z dr Jackiem Stępkowskim wykonuję operacje ortopedyczne. W wolnych chwilach spędzam czas na świeżym powietrzu uprawiając sport. Jestem pasjonatką gry w tenisa oraz sportów wodnych. Jestem opiekunką kotki syjamskiej Nuru, która skradła większość mojej domowej uwagi.Przeczytaj więcej artykułów
i dowiedz się co u nas słychać

AKTUALNOŚCI

JAK MOŻEMY POMÓC

W naszej klinice wykonujemy bardzo szeroki zakres usług, bo współpracujemy z kadra doświadczonych lekarzy i techników oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.

USŁUGI